Kursy ósmoklasisty Warszawa

Egzamin ósmoklasisty to jeden z ważniejszych testów, do którego dziecko musi podejść na pewnym etapie swojej edukacji. Jest to sprawdzian kompetencji na koniec 8 lat szkoły podstawowej. Do tego testu musi podejść każdy uczeń, dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie się do jego zdawania. Ze względu na to, przygotowaliśmy specjalne kursy, które mają na celu nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy, ale również z pewnością pomogą w pozytywnym zdaniu wybranego przedmiotu.

Dlaczego egzamin ósmoklasisty jest tak ważny?

Podczas sezonu egzaminacyjnego wielu uczniów zastanawia się, dlaczego właściwie zdawany przez nich test jest tak ważny. Jest to egzamin obowiązkowy, oznacza to, że każdy ósmoklasista ma obowiązek do niego przystąpić, żeby móc ukończyć szkołę podstawową. Do niedawna to egzamin gimnazjalny był najważniejszym testem przed szkołą średnią, jednak teraz jego miejsce zajął egzamin ósmoklasisty. Nic więc dziwnego, że sam test jest bardzo stresujący dla każdego zdającego, jednak warto mieć na uwadze to, że taki egzamin jednak po coś został wprowadzony. Tego typu test nie tylko ma za zadanie sprawdzić wiedzę zdobyta na przestrzeni lat, ale również przetestować podstawowe umiejętności, które powinni przyswoić uczniowie podczas nauki w szkole podstawowej. Testy 8 klasisty sprawdzają kompetencje matematyczne oraz językowe, zarówno z języka ojczystego jaki i obcego. Obecnie jest to absolutna podstawa, jednak do roku 2021/2022 do listy dołączy również jeden wybrany przez ucznia przedmiot np. geografia lub historia, z którego obowiązywać będzie test pisemny.

Uczniowie martwią się o to, czy na podstawie tego egzaminu będą mogli dostać się do wymarzonego liceum. Przecież na tym etapie warto pomyśleć o przyszłości i wybrać dobrą szkołę, dzięki której będzie można również odpowiednio przygotować się do matury. Jednak aby móc pójść dalej, najpierw należy zdać test 8 klasisty. Jednak obecnie może to być utrudnione, chociażby ze względu na nową podstawę programową, która znacznie podnosi poprzeczkę.

Kursy dla ósmoklasistów Warszawa – solidne przygotowanie do egzaminu

Wielu uczniów musi ciężko pracować, żeby dostać się do dobrego liceum, a następnie na wymarzone studia. Nic więc dziwnego, że często czują presję i zjada ich stres, ponieważ mają do przyswojenia mnóstwo materiału, a często brakuje na to czasu. W szkole jest mnóstwo przedmiotów, na które trzeba się przygotować, a w międzyczasie powtarzać również już przerobiony materiał, który nie należy do najprostszych. Nauczyciele gonią z programem, więc często nie ma czasu na to, żeby przystanąć chwilę nad danym zagadnieniem i je wytłumaczyć, bo materiału jest sporo, a czasu zbyt mało. Nic więc dziwnego, że niektórzy uczniowie, nawet Ci najlepsi, mogą mieć problem z przyswojeniem omawianych tematów. Wtedy rodzice wydają ogromne pieniądze na korepetycje, ponieważ nie chcą, żeby ich dzieci pozostały w tyle lub po prostu potrzebują one dodatkowego wytłumaczenia danej kwestii, czy to z matematyki, czy to z języka obcego.

Sprawdzonym rozwiązaniem, które sprawdziło się u setek uczniów jest specjalny kurs ósmoklasisty. Dzięki przemyślanemu i sprawdzonemu programowi nauczania, możemy pomóc naszym uczniom nie tylko przyswoić wymaganą wiedzę podstawową, ale również rozwinąć ich pojmowanie danego przedmiotu. Oczywiście zajęcia z matematyki i z języka angielskiego będą się znacznie od siebie różnić, jednak dzięki doświadczonej kadrze nauczycielskiej, testy ósmoklasisty nie powinny być żadnym problemem, a uczniowie z pewnością zdadzą egzamin z wysokim wynikiem.

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w naszych zajęciach?

Kursy ósmoklasisty Warszawa to świetny sposób na to, żeby powtórzyć i usystematyzować wiedzę zdobytą w szkole. Jednak doświadczeni nauczyciele również starają się uzupełniać swoje zajęcia o dodatkowe informacje, które mogą okazać się pomocne w zrozumieniu podstawowych zagadnień. Doskonale wiemy, że kurs przygotowujący powinien również wyposażyć uczniów w umiejętności rozwiązywania testów, czyli podpowiadamy jak podejść do zadań otwartych oraz zamkniętych. Zwracamy uwagę na umiejętność wyciągania wniosków, argumentacji oraz formułowania opinii. Ważne jest dla nas to, żeby każdy z podopiecznych nabył sprawność rachunkową oraz potrafił wykorzystać zdobyte informacji w jak najlepszy sposób. Niezależnie czy są to zajęcia z języka angielskiego, czy też matematyka, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty jest naszym priorytetem.

Zajęcia odbywają się tylko online w małych grupach, przeważnie od 4 do 8 osób, dzięki czemu nasi nauczyciele mogą skupić uwagę na potrzebach każdego ucznia. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy nie tylko z uczniami szkół podstawowych, ale również z maturzystami, dlatego doskonale wiemy jak omówić materiał, który będzie podstawą dalszego kształcenia w szkole średniej. Dzięki stałemu monitorowaniu postępów w nauce możemy nie tylko sprawdzać poziom wiedzy, ale także jesteśmy w stanie dodatkowo korygować program nauczania, dzięki czemu dostosujemy materiał na zajęcia oraz samą formę lekcji. Gwarantujemy przyjazną atmosferę.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty wymaga czasu oraz systematyczności. Dlatego forma, którą proponujemy jest wypróbowaną i przynoszącą skutki strategią, dzięki której uczniowie bez najmniejszego problemu opanują potrzebny materiał. Już od pierwszego dnia zajęć przygotowujemy na egzamin 8 klasisty, dzięki temu wiemy, że nasi uczniowie nie będą mieli najmniejszego problemu w zdaniu egzaminu ósmoklasisty.

Rodzaje oferowanych przez nas kursów

Kurs przygotowujący nie musi mieć jednej określonej formy, dlatego w naszej ofercie przewidzieliśmy kilka rodzajów, które proponujemy naszym podopiecznym. Zarówno z języka angielskiego oraz matematyki można wybrać kurs roczny, czyli aż 61 godzin lekcyjnych zajęć odbywających się raz w tygodniu w małych grupach. Takie lekcje trwają 120 minut, więc jest to optymalny czas na odpowiednie przyswojenie materiału bez zbytniego przeciążenia informacjami. Podczas takich zajęć nauczyciele mogą lepiej poznać potrzeby każdego z uczniów, przez co ich lekcje zostają dostosowane nie tylko do poziomu umiejętności grupy, ale również do szybkości uczenia się. W trakcie kursu analizujemy test ósmoklasisty pod wieloma kątami, pokazując jak rozwiązać każdy typ zadań, które mogą pojawić się na właściwym egzaminie. Taka oferta jest najbardziej optymalna i przynosi najlepsze efekty, które przekładają się na wysoki wynik egzaminu ósmoklasisty. Ważne również, że na taki kurs obowiązuje również płatność ratalna (3 raty po 550 złotych).

Kolejną opcją, nieco krótszą, chociaż także bardzo chętnie wybieraną przez naszych klientów jest kurs przyspieszony. Przedmioty w 8 klasie takie jak matematyka, język angielski, czy tez język polski mogą okazać się trudne dopiero po jakimś czasie, dlatego warto pomyśleć o dodatkowej pomocy w postaci kursu. Mimo, że godzin lekcyjnych jest nieco mniej, ponieważ to tylko 40 godzin zajęć, jednak w takim przypadku staramy się dostosować materiał w taki sposób, żeby uczniowie bez problemu byli w stanie poradzić sobie z omawianym materiałem. Zajęcia prowadzone są w dogodnych porach, dzięki czemu uczniowie nie są zmęczeni i mogą skupić się na lekcji. Taka forma jest bardzo dogodna dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli zapisać się na roczny kurs, mogą nadal wziąć udział w kursie przyspieszonym. Tutaj również płatność ratalna jest możliwa (3 raty po 370 złotych).

Dostępna jest jeszcze jedna opcja, dzięki której testy 8 klasisty przestaną być przerażającą wizją. Do naszej oferty dołączyliśmy także kurs feryjny, trwający przez 5 dni ferii. Obejmuje on 26 godzin lekcyjnych zajęć i jest świetnym sposobem na szybką powtórkę oraz ewentualne sprawdzenie swojej wiedzy z danego przedmiotu. Nawet w tak krótkim czasie nauczyciele są w stanie wyjaśnić niejasności, przetestować dotychczasową wiedzę i umiejętności, pokazać techniki rozwiązywania egzaminu ósmoklasisty, a także dodać pewności siebie uczniom, poprzez wskazanie najważniejszych elementów, na które powinni zwrócić uwagę.

Doskonale wiemy, że dla każdego ósmoklasisty egzamin końcowy może być wyzwaniem, które wydaje się niesamowicie trudne, jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, uczeń może podejść do takiego testu bez stresu oraz z odpowiednim przygotowaniem. Ze względu na to stworzyliśmy kurs ósmoklasisty, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego z naszych podopiecznych. Sądzimy, że warto zainwestować w kurs prowadzony przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, dzięki czemu rodzice będą mieli pewność, że ich dziecko jest należycie przygotowane do testu, niezależnie czy jest to matematyka język angielski czy też inny język obcy. Na każdych zajęciach zapewniamy odpowiednie materiały dydaktyczne jak na przykład testy lub kompendia wiedzy, które pomogą w lepszym zrozumieniu danego tematu. Nauczyciele utrzymują także stały kontakt z rodzicami informując o postępach w nauce języka obcego oraz matematyki.

Kurs ósmoklasisty to najbardziej opłacalne rozwiązanie

Wielu rodziców szuka rozwiązań, dzięki którym ich pociechy śpiewająco zdadzą test. Znaczna część z nich zwraca się do korepetytorów, prosząc ich o odpowiednie przygotowanie do egzaminu. Owszem, korepetycje mogą być bardzo pomocne, jednak wybranie przypadkowej osoby do tego, żeby przez kilka miesięcy zajęła się przygotowywaniem dziecka do końcowego egzaminu jest dosyć ryzykowne oraz kosztowne. Przyjrzeliśmy się ogłoszeniom z zakresu matematyki oraz języka obcego, w tym przypadku języka angielskiego i porównaliśmy ceny. Średnio, za godzinę zajęć należy zapłacić około 50 złotych. Porównajmy ceny: roczny kurs ósmoklasisty prowadzony przez profesjonalnych nauczycieli z doświadczeniem kosztuje 1500 złotych za 61 godzin lekcyjnych, natomiast korepetytorowi za jedną godzinę należy zapłacić 50 złotych, co daje nam aż 3050 złotych za 61 godzin! Jak widać, zajęcia przygotowujące do egzaminu oferowane przez naszą firmę są znacznie bardziej opłacalne. Co ważne, dostępna jest płatność ratalna, więc jeżeli rodzic nie chce płacić od razu pełnej kwoty, możemy ją rozdzielić na dogodne raty. Jeśli kurs przygotowujący nie spełni oczekiwań rodzica lub ucznia, w każdej chwili może zrezygnować z zajęć.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Warszawa – zdaj język obcy i matematykę

Podczas egzaminu ósmoklasisty potrzebna jest nie tylko wiedza na temat języka angielskiego lub matematyki, ale także świadomość tego jak zabrać się do takiego testu. W szkole często nie ma czasu na to, żeby dokładnie przerobić arkusze próbne lub zagląda się do nich bardzo pobieżnie. Natomiast nasz kurs ósmoklasisty skupia się nie tylko na teoretycznym przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, ale również staramy się praktycznie przedstawić to, jak taki egzamin będzie wyglądać. Naszym uczniom pokazujemy jak skutecznie rozwiązywać zadania otwarte oraz zamknięte, zadania wielokrotnego wyboru oraz typu prawda-fałsz, które zawiera egzamin ósmoklasisty angielski. Pokazujemy również jak podejść do zadań otwartych, które sprawiają najwięcej problemów. Uczymy także umiejętności zarządzania czasem na egzaminie, dzięki czemu uczniowie nie będą musieli się stresować, że nie zdążą z pisaniem.

Końcówka nauki w szkole podstawowej, a w szczególności 8 klasa jest bardzo stresującym okresem, ponieważ uczniowie stresują się nadchodzącym egzaminem. Jednak nasz kurs ósmoklasisty jest doskonałym sposobem na to, żeby dziecko mogło się dobrze przygotować do testu i dostało się do wymarzonego liceum, a potem na dobre studia. Sprawdź całą naszą ofertę i zapisz swojego ósmoklasistę na nasz kurs.
Kursy przygotowawcze do matury Warszawa
Kurs maturalny Warszawa