Kursy maturalne dla maturzystów Warszawa

Kursy przygotowawcze do matury Warszawa – zdaj to z nami!

Matura to bez wątpienia jeden z najważniejszych egzaminów w naszym życiu. To od niej zależy czy dostaniemy się na wymarzone studia i jak dalej potoczy się nasza kariera zawodowa. Dlatego zdanie matury na jak najlepszym poziomie powinno być priorytetem każdego ucznia liceum oraz technikum. Oczywiście wiele osób będzie Cię zapewniało, że matura nie liczy się w życiu aż tak bardzo, ale prawda jest taka, że odpowiednie wykształcenie otwiera wiele furtek na przyszłość. Nigdy nie wiesz, jak potoczy się dalej Twoje życie i może okazać się, że zdana matura z lepszym wynikiem pomoże Ci w wielu sytuacjach na rynku pracy.

Niewątpliwy wpływ na to, że matura to nie bzdura w dzisiejszych czasach, mają również przepisy Unii Europejskiej dotyczące kształcenia w krajach członkowskich. Egzamin dojrzałości pozwala dostać się na studia, dzięki którym zdobędziesz wykształcenie niezbędne do otrzymania dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy zarówno w naszym kraju, jak i za granicą – to, jak pokierujesz swoją karierą, zależy już tylko od Ciebie. Matura to wisienka na torcie, zwieńczenie ciężkiej pracy w szkole i zwiększenie swoich szans w przyszłości.

Jednak aby mieć pewność, że zda się z bardzo dobrym wynikiem, konieczne jest doskonałe przygotowanie do matury. Dobrze wiemy, że nauka w szkole jest w dzisiejszych czasach mało efektywna, więc z pomocą przychodzimy my oraz nasze kursy maturalne. Dlaczego to właśnie nam warto powierzyć przygotowanie do egzaminu maturalnego? Nasi nauczyciele posiadają oczywiście wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają zdać maturę. Oprócz tego potrafimy nasz zasób wiedzy przekazać uczniom, co jest równie ważne. Wielu jest chociażby w szkołach nauczycieli, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje, lecz brak im cierpliwości i umiejętności dotarcia do każdego ucznia. I właśnie indywidualne podejście oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą wyróżnia nas na rynku kursów maturalnych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię poziom podstawowy czy rozszerzony, jesteśmy w stanie przygotować ucznia do matury na każdym poziomie.

Nasz kurs maturalny Warszawa

Nasi nauczyciele nie przekazują jedynie suchej teorii – oczywiście jest ona ważna, aczkolwiek wiemy, że musi być ona połączona z praktyką. Nauka w trakcie kursu do egzaminu maturalnego nie polega jedynie na wkuwaniu podręczników czy gotowych działań matematycznych na pamięć! Chcemy nauczyć naszych uczniów szerszego myślenia, które przydaje się nie tylko na maturze lecz również ogólnie w życiu dorosłym. Nauka z nami to skupienie na wykonywaniu zadań w praktyce, dzięki czemu utrwala się znaną teorię. Odpowiedni kurs maturalny nauczy Cię szukać potrzebnych informacji zarówno w treści zadania, jak i w dostępnych na maturze materiałach (chociażby w tablicach wzorów).

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby uczeń potrafił korzystać ze zdobytej wiedzy, dlatego pomagamy ją uporządkować i uczymy, kiedy należy zastosować konkretne rozwiązania. Często licealiści znają dane zagadnienie w teorii, lecz nie potrafią zastosować wiedzy w praktyce. To skutecznie zniechęca do poszerzenia swojej orientacji w konkretnej dziedzinie nauki. Wykorzystując nasz kurs maturalny, uporządkujesz wiedzę, a także uzupełnisz braki co skutecznie przyczyni się do dużo wyższego wyniku na maturze.

Zachęcamy każdego ucznia do poszerzania stale swojej wiedzy. Raz zdobyte umiejętności pozostają z nami na zawsze, a nigdy nie wiesz, czy przypadkiem zdobyta z nami wiedza nie przyda Ci się w przyszłości. Rozbudzamy ciekawość uczniów, którzy nawet między naszymi lekcjami pracują samodzielnie, żeby przyswoić jak najwięcej materiału. Dbamy zatem nie tylko o to, aby nasi uczniowie zdawali jak najlepiej maturę, lecz również o szerokie horyzonty i umiejętność poszerzenia oraz stosowania w praktyce posiadanej wiedzy.

Wybierz nasze kursy dla maturzystów Warszawa

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze profesjonalne kursy przygotowujące do matury? Powodów jest wiele i wszystkie są równie ważne. Jak już wspomnieliśmy, wiemy, że nauka w szkole może nie przynieść takich efektów, jakich oczekuje zarówno uczeń jak i rodzice. Coraz większa liczba uczniów decyduje się na dodatkowe korepetycje czy kursy znalezione w Sieci, ponieważ wiedza zdobywana w szkole okazuje się często niewystarczająca na egzaminie maturalnym. Szczególny problem stwarza matematyka – przedmiot wzbudzający największą niechęć wśród uczniów.

Dlaczego współcześnie uczniowie tak często korzystają z pomocy niejednego kursu maturalnego czy korepetycji? To złożony problem, ale jednym z najpoważniejszych jest przepełnienie w klasach. Przez to nauczyciel nie ma możliwości poświęcić uwagi uczniom, którzy potrzebują nieco więcej czasu na przyswojenie wiedzy. To zasadniczy problem na lekcjach matematyki. Są także osoby, dla których poziom podstawowy nie jest wystarczający i planują rozszerzenie z matematyki. Wtedy też warto zdecydować się na kurs, gdyż bez odpowiedniego przygotowania trudno jest zdać tak wymagający egzamin, jak rozszerzenie z matematyki. Z tego też powodu wielu uczniów decyduje się na dodatkowe lekcje poza szkołą i wybiera prywatne korepetycje albo poszukuje kursów także kursów online, które mają przygotować ucznia w zaciszu domowym.

Uważamy, że do egzaminu maturalnego należy podejść bardzo poważnie i rzetelnie, a niestety oddając swoją wiedzę w ręce przypadkowej osoby, można nie uzyskać takich efektów, jakich się oczekuje. Wybór nauczyciela musi być przemyślany i odpowiedzialny. W końcu matura w pewnym sensie definiuje przyszłość młodego człowieka – dlaczego za naukę i przygotowanie do egzaminu maturalnego miałaby być odpowiedzialna przypadkowa osoba? Nie wiemy, czy posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe w pracy dydaktyka. A trzeba wiedzieć, że sama wiedza nie wystarczy do tego, aby uczyć innych – do tego należy mieć talent oraz chęci przekazywania swoich umiejętności dalej. To cierpliwość, dobre podejście i szacunek do każdego ucznia, z którym się pracuje. Liczy się więc doświadczenie w pracy dydaktycznej, którego studenci czy inne osoby udzielające korepetycji mogą jeszcze nie posiadać.

 

Profesjonalne kursy maturalne Warszawa

Znamy potrzeby uczniów oraz wiemy, z czego wynikają problemy w nauce. Przepełnione klasy to faktyczny problem, a w dodatku wiele szkół oferujących dodatkowe kursy maturalne także przyjmuje liczne grupy na swoje zajęcia – my jednak wiemy, że w takim trybie dużo trudniej jest się uczyć! Dlatego proponujemy zajęcia onlin w małych grupach (4-8 osób). Dzięki temu skuteczność naszych kursów maturalnych jest dużo większa – przy mniejszych grupach mamy pewność, że żaden uczeń nie zostanie pominięty. Mamy szansę pracować z każdym uczestnikiem zajęć i podejść indywidualnie do problemów, które posiada z danym materiałem. To zdecydowana przewaga naszego kursu maturalnego nad innymi szkołami oferującymi podobne usługi, lecz przy dużo większych klasach.

Czas trwania zajęć również jest bardzo ważny. 45 minut lekcji to w przypadku przygotowania do egzaminu maturalnego niewiele. Wystarczy sprawdzenie obecności, wypełnienie dziennika, zadanie domowe… i na naukę nowego materiału lub powtarzanie już znanego zostaje mało czasu. Dlatego nasze lekcje trwają 120 minut, raz w tygodniu. Łącznie kurs trwa 66 godzin zajęć. Jest to optymalny czas, w którym jesteśmy w stanie nadrobić pewne luki, przerobić wiedzę w praktyce i zapoznać ucznia z przykładowym arkuszem maturalnym. Dzięki naszej współpracy zmniejsza się również stres na egzaminie dojrzałości, ponieważ uczeń zna arkusz, wie jak na nim pracować i ma też oczywiście poczucie, że jest doskonale przygotowany.

Oczywiście nie można zapominać o tym, że proponowany przez nas kurs maturalny jest uzupełnieniem pracy w szkole, a nie jej zastępstwem. My nadrabiamy wiedzę i pomagamy ją usystematyzować, możemy także poszerzyć posiadaną już wiedzę, szczególnie wtedy, kiedy w grę wchodzi nie tylko poziom podstawowy egzaminu maturalnego, lecz również poziom rozszerzony. Skutecznie zachęcamy także uczniów do samodzielnej pracy między naszymi lekcjami, ponieważ regularne powtarzanie nabytej wiedzy pomaga ją utrwalić. Zatem jeśli Twoim celem jest zdobycie jak najwyższego wyniku z matury, dzięki nam spełnisz swoje marzenia.

Skuteczność naszego kursu maturalnego potwierdzają liczby oraz satysfakcja uczniów – nasi podopieczni nie mają najmniejszego problemu w zdaniu egzaminu maturalnego i jest to zasługa naszej wiedzy oraz doświadczenia w pracy z uczniami. Nie ma dla nas przypadków niemożliwych. Dokładamy zawsze wszelkich starań, aby nauka była nie tylko koniecznością, ale żeby sprawiała również przyjemność i satysfakcję. Jeśli szukasz profesjonalnych kursów i chcesz zdać maturę (ewentualnie chcesz, aby Twoje dziecko doskonale sobie poradziło na egzaminie dojrzałości), to właśnie my będziemy pomocą. Inwestycja w profesjonalny kurs maturalny to tak naprawdę inwestycja w przyszłość młodego człowieka, który dzięki świetnie zdanej maturze będzie mógł się dalej kształcić i spełniać swoje marzenia. Wiedza zdobywana w szkole okazuje się często niewystarczająca na egzaminie maturalnym. Szczególny problem stwarza matematyka – przedmiot wzbudzający największą niechęć wśród uczniów.

Dlatego warto podejść bardzo poważnie do tej sprawy i zapisać się na organizowany przez nas kurs maturalny. Zapraszamy.
Kursy dla ósmoklasistów Warszawa
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Warszawa